+38 (050) 239-21-94

Україна, м. Суми, вул. Соборна, 29Г

ГОЛОВНА

ПРО НАС

ПОСЛУГИ

ПОРТФОЛІО

РЕКЛАМНО ВИРОБНИЧА

КОМПАНІЯ "РЕКЛАМА ЦЕНТР"

ЛІДЕР РИНКУ М. СУМИ ТА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

ШОВКОТРАФАРЕТНИЙ ДРУК

Шовкографія або трафаретний друк, це метод, при якому зображення переноситься на поверхню, що запечатується, прямим продавлюванням фарби через спеціальну формну сітку, на якій фотохімічним способом нанесено зображення, при цьому, ті місця, які на запечатуваному матеріалі повинні бути зафарбовані, пропускають фарбу через сплетіння ниток, що досягає 200 ниток на см, а пробільні місця закриті фотоемульсійним розчином і фарбу на матеріал не пропускають.

 

Таким чином, фарба продавлюється на матеріал не по всій поверхні сітки, а лише в місцях, що пропускають фарбу. Так на запечатуваному матеріалі формується зображення.

 

Окремо варто зупинитися на технологічних можливостях шовкографії, не доступних, наприклад, багатьом машинам цифрового друку.

Ця можливість друку спот-кольорами (наприклад, PANTONE®), що гарантує очікуваний результат та ширший вибір у фарбах. Також при шовкографії можливий друк білим кольором, що є необхідним при друкуванні складних макетів на кольорових матеріалах, наприклад при друкуванні на дизайнерських паперах та картонах, а також друк сріблом, бронзою та фарбами з можливими наповнювачами.

 

Найважливішим плюсом шовкографії є ​​не вимогливість до матеріалів, за якими проводитиметься друк, шовкографу підвладні будь-які папери та картони, в т.ч. гофровані, текстурні, фактурні, з силіконовим напиленням, папери та картони високої щільності та пухлості, матеріали з низьким ступенем поглинання та матеріали, що зовсім не вбирають. Все це робить можливим друк з дизайнерського паперу, картонів, плівок, металів, дерева, ПВД пакетів і т.д.

Шовкографія – є зараз найпоширенішим методом друку. Це зумовлено широким спектром матеріалів, які придатні для друку методом шовкографії.

 

Трафаретним способом запечатуються такі матеріали як папір, картон, самокрлеючі матеріали, синтетичні матеріали, пвд пакети, різні пластики, метал, текстильні вироби, скло, дерево.

 

Шовкографія дозволяє наносити зображення вже на готові вироби (сувенірну продукцію, майки, футболки, ручки, панелі для приладів, парасольки, блокноти, пакети, запальнички, брелоки  і т.д.).

Рекламно виробнича компанія "Реклама Центр"

Послуги

Copyright © 2022. Всі права захищені та належать Реклама Центр®.
Зв'язатися з нами
тел.:             +38 050 239-21-94