+38 (050) 239-21-94

Україна, м. Суми, вул. Соборна, 29Г

ГОЛОВНА

ПРО НАС

ПОСЛУГИ

ПОРТФОЛІО

РЕКЛАМНО ВИРОБНИЧА

КОМПАНІЯ "РЕКЛАМА ЦЕНТР"

ЛІДЕР РИНКУ М. СУМИ ТА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ

Сьогодні сувеніри придбали ще одну важливу функцію – виступають в якості реклами. Їх називають діловими. Вони виконують роль візитної картки певного підприємства, організації або компанії.

 

Як сувеніри компанії часто можуть виступати найрізноманітніші предмети, наприклад, канцтовари, одяг, ділові атрибути тощо. Прийнято на них наносити логотип компанії і, звичайно, її контакти. У цій справі завжди допомагає шовкотрафаретний друк або інші способи нанесення зображення.

 

Нанесення логотипу на сувенір допомагає зробити організацію популярною і таким чином створюється імідж підприємства.

 

Маючи власну виробничу базу підберемо оптимальний за ціною та якістю метод нанесення.

МЕТОДИ ТА СПОСОБИ ВИГОТОВЛЕННЯ

СУВЕНІРНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Шовкографія

 

Шовкографія – це один із видів трафаретного друку. Він є універсальним способом нанесення інформації та зображень, що дозволяє маркувати такі матеріали як папір, тканину, дерево, скло, метал, поліетилен, пластик, картон та інші матеріали.

 

Шляхом застосування шовкографії виготовляються подарункові пакети, чохли, календарі, листівки, сертифікати, вивіски, візитки, компакт-диски, папки, пластикові картки, наклейки, сумки, конверти, запрошення, лейбли, буклети, фартухи, пакувальні матеріали, фірмові бланки, килимки для комп'ютерної миші, нашивки, футболки, гаманці, краватки, вимпели, покажчики, спецодяг, товстовки, пов'язки, бандани, прапори, парасольки, шкарпетки, рушники та інша аналогічна продукція.

Тамподрук

 

Це спосіб перенесення зображення на вироби шляхом нанесення фарби тампоном.

 

Основне застосування тамподруку - маркування невеликих за габаритами предметів різної форми з твердих матеріалів, таких як запальнички, ручки, годинники, брелоки, кружки та подібна продукція.

 

Тамподрук - найефективніше рішення, якщо потрібне яскраве та недороге нанесення зображення на предмет

 

Флексодрук

 

Суть методу - полімерне кліше для різних барвистих шарів по черзі прокочується поверхнею виробу.

 

Флексодрук наступними перевагами в порівнянні з іншими видами друку:

 

Високоякісний друк із точним поєднанням кольорів, деталізація при відтворенні елементів маленького розміру (якщо застосовується якісне обладнання та матеріали);

 

Друк здійснюється дуже швидко завдяки високопродуктивним флексографським друкарським машинам.

Прямий друк

 

Використовується для нанесення малюнка на циліндричні поверхні великого розміру (кераміку, скло, аркопал).

 

Прямий друк – технологія нанесення малюнка або написів одразу на текстиль без використання проміжних носіїв зображення. Виконується за допомогою текстильного принтера, що за принципом роботи нагадує струменевий принтер. Цим методом можна виготовити будь-яку кількість виробів із принтом.

 

При цьому використовують спеціальні двокомпонентні фарби, які безпосередньо наносяться на поверхню виробу. Під час сушіння фарби вбираються в поверхню виробу і застигають.

Деколь

 

Деколь - високостійке зображення на склі, кераміці, фарфорі.

 

Друк деколі здійснюється спеціальними фарбами на основі солей металів та наступним температурним випалом, що призводить до вплавлення фарби у поверхню матеріалу.

 

Нанесення деколі на кухлі, келихи, склянки, тарілки, попільнички з випалом у печах з електронним температурним контролем дозволяє виготовити довговічну та екологічно безпечну продукцію. Цей метод відрізняється особливою стійкістю до стирання. Метод деколювання дає можливість наносити зображення по всій поверхні виробу.

Тиснення

 

Метод гарячого тиснення найчастіше використовується для персоналізації виробів зі шкіри та шкірозамінника - щоденники, органайзери, планінги, телефонні книжки, гаманці та папки. Тиснення буває блінтовим, конгревним та фольгованим.

 

Тиснення фольгою відрізняється тим, що в процесі тиснення між кліше та матеріалом знаходиться поліграфічна фольга, що має барвистий, металізований шар (золото, срібло, синій, червоний).

 

Відбиток отриманого зображення поглиблений та має ефект позолоти чи сріблення.

Лазерне гравіювання

 

Ця технологія передбачає нанесення зображення із застосуванням лазера. У процесі лазерного гравіювання проводиться видалення верхнього шару поверхні, що гравіюється шляхом впливом лазерного променя.

 

Лазерний промінь фокусується на поверхню виробу, що гравірується, відбувається нагрівання при якому матеріал частково випаровується.

 

Таке гравіювання завжди відрізняється високою роздільною здатністю та якістю зображення, а виріб виходить стильним та елегантним.

 

Варто також відзначити - даний вид нанесення зображення вважається одним із найбільш зносостійких.

Механічне гравіювання

 

Механічне гравіювання це нанесення малюнка, напису, орнаменту, механічним способом на поверхні різних матеріалів: метал, пластик, деревину, скло, графіт і т.д.

 

Це контактний спосіб гравіювання. Інструмент (фреза чи бор) механічно впливає на матеріал, видаляючи його надлишки.

 

При цьому малюнок може бути рельєфним (опуклим, тривимірним) або поглибленим.

 

Значною перевагою механічного гравіювання є можливість обробки деталей на різній глибині у межах одного процесу.

Вишивка

 

Дозволяє наносити фірмову символіку на м'які ворсисті тканини, навіть у випадках, коли інші технології неприйнятні.

 

Кошторис з вишивання виставляється за конкретним оригінал-макетом,

т. до. визначається конкретну кількість стібків і площу вишивання.

 

Кількість кольорів ниток, що використовуються при вишиванні логотипу, не обмежена, проте за якістю і точністю передачі малюнка дана технологія має певні межі.

Наклейка

 

Наклейки (або «стікери») є покритою прозорою плівкою підкладкою з нанесеною на неї фірмовою символікою.

 

Виготовлення сувенірної продукції для нас – це відповідальна справа, яку ми завжди робимо якісно, і найголовніше – у призначені рядки. Клієнти завжди задоволені нашими послугами.

 

Замовити несення логотипу на сувенір або виробництво сувенірної продукції, у нас можна в будь-який час, для цього телефонуйте нам за вказаними номерами телефону, які є на сайті.

Рекламно виробнича компанія "Реклама Центр"

Послуги

Copyright © 2022. Всі права захищені та належать Реклама Центр®.
Зв'язатися з нами
тел.:             +38 050 239-21-94