+38 (050) 239-21-94

Україна, м. Суми, вул. Соборна, 29Г

ГОЛОВНА

ПРО НАС

ПОСЛУГИ

ПОРТФОЛІО

РЕКЛАМНО ВИРОБНИЧА

КОМПАНІЯ "РЕКЛАМА ЦЕНТР"

ЛІДЕР РИНКУ М. СУМИ ТА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА

Як і більшості міст світу, для міста Суми зовнішня реклама стала невід'ємною частиною. Вона настільки щільно вплелася в архітектуру міста, що уявити сучасні вулиці без цього рекламного розмаїття просто неможливо.

 

У місті Суми зовнішні реклами всюди: на дахах та фасадах будівель, на стовпах та на тротуарах, на машинах та автобусах, що проїжджають вулицями. І якщо раніше для залучення клієнтів достатньо було зробити яскраву вивіску або встановити лайтбокс, зараз рекламна вивіска має бути максимально ефектною і неординарною, щоб виділятися з різноманіття зовнішньої реклами.

 

Зовнішня реклама у м. Суми – це спосіб голосно заявити про себе. Хтось для цих цілей замовляє рекламу на всіх доступних носіях, а комусь для впізнання досить невеликої вишуканої вивіски.

У багатьох компаній і магазинів в Сумах зовнішні реклами бувають дуже схожі і люди часто починають плутати вивіски. Щоб уникнути такого, ми завжди пропонуємо нашим клієнтам нові види вивісок, матеріалів, освітлення та способів розміщення.

 

Саме тому реклама, виготовлена нашою компанією, завжди вигідно виділяється на тлі інших і дає нашим клієнтам максимальний ефект від її використання.

 

Для мешканців міста Суми зовнішні реклами – це місця для зустрічей, орієнтири на місцевості, арт-об'єкти та фони для фотографій.

НАШЕ ПОРТФОЛІО

В компанії «Реклама Центр» у місті Суми зовнішня реклама представлена світловими та несвітловими вивісками, лайтбоксами та штендерами.

 

Для кожного виду зовнішньої реклами ми можемо запропонувати Вам кілька варіантів,

від бюджетної реклами до ексклюзивної.

 

Ми завжди підберемо для Вас оптимальну вартість зовнішньої реклами, виходячи з Ваших потреб та фінансових можливостей.

 

При цьому навіть бюджетний варіант зовнішньої реклами при нашому виконанні буде підкреслювати переваги Вашої організації, і приносити Вам прибуток.

Рекламно виробнича компанія "Реклама Центр"

Послуги

Copyright © 2022. Всі права захищені та належать Реклама Центр®.
Зв'язатися з нами
тел.:             +38 050 239-21-94